Rašyk
Eilės (1373)
Proza (890)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 0 (0)
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti
Knygynas manoknyga.lt

Rašinys "Šeima"

Mano tėtis ne toks kaip visi. Mano tėtis - visų tėtis.

Jis nekalba tuščiai - jei jau sako, tai sako teisingai, su prasme. Tėtis nešvaisto laiko - jis gyvena, bet neskuba, daug laiko leidžia su manimi ir kitais mano broliais bei seserimis.

Aš myliu savo tėtį. Kiekvieną vakarą jam papasakoju kaip sekėsi diena, ką nuveikiau, ką padariau gerai o ką ne. Ir tėtis visada supranta - jis nesibara, tik žiūri į mane ir šypsosi.

Kai man būna sunku, tėtis visuomet padeda. Ateina, paima už rankos, atsisėda šalia, paglosto galvą, ima sukti mano garbaną sau aplink pirštą... Ir būna lengviau. Ta gera ir šviesi nuotaika, kuri sklinda nuo jo, apgaubia mane per pečius, paskui lėtai nutipena į kiekvieną kambario kampą, įlenda į kiekvieną plyšelį ir tada, tada, pasidaro taip gera ir ramu!

Atrodo, visos bėdos išnyksta, visos problemos išsisprendžia, širdį užpildo tik jis - mano, mūsų tėtis.

Bet man ne visad būna liūdna. Kartais būna ir linksma. Tada tėtis ima šokinėti nuo kairės kojos ant dešinės, jo plaukai plaikstosi į šalis. Tėtis skardžiai juokiasi, gera nuotaika užsikrečia ir mama, ir šuo, ir broliai, ir sesės. Visiems būna gerai.

Tėtis - pats brangiausias žmogus. Žinoma, ir mama labai brangi, bet už tėtį nieko svarbesnio nėra. Tėtis yra visur, visada, kai jo man reikia. Tėtis visuomet pasirengęs man padėti ar kartu su manimi džiaugtis.

Na taip, aš neturiu to jūsų įsivaizduojamo tėčio. Gyvenu su mama, tėtis gyvena kažkur toli.

Bet aš turiu kitą tėtį. Patį geriausią tėtį visoje visatoje. Tokį tėtį, kuris myli visus aliai vieno, kuris  nepamiršta nei vieno žmogaus nuo ką tik gimusio iki už minutės mirsiančio. Jis visuomet šalia, net jei kartais atrodo, kad jo nėra. Jis visuomet ištiesia savo platų delną, kai jo labiausiai reikia. O jei suklumpi, jis neša tave ant rankų.

Mano geriausias, pats geriausias pasaulyje tėtis gyvena danguje. Kai noriu pasikalbėti, man nereikia mobilaus telefono - tiesiog priklaupiu, sudedu rankas ir sakau:

"Brangus Tėve..."
2009-09-19 08:59
 
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.